Deweloper pod Szczecinem – o firmie Gryf Development
Facebook
left liść prawy
phone
slogan

> O-firmie.html

O firmie. Gryf Development Sp. z o.o.

Gryf Development – deweloper ze Szczecina

Gryf Development jest jednym z wiodących inwestorów w branży nieruchomości z okolic Szczecina. Działamy na rynku od 2003 roku, specjalizując się w budowie małych, zamkniętych osiedli mieszkaniowych w podszczecińskich Warzymicach.

Mieszkania deweloperskie – nasze realizacje

W dotychczasowej działalności ukończyliśmy 3 inwestycje budowlane: Osiedle Tęczowe, Tęczowe Zakąty oraz Tęczowe Ogrody. Wymienione realizacje to nowe osiedla mieszkaniowe pod Szczecinem: zamknięte, ogrodzone, bezpieczne i otoczone zielenią kompleksy budynków. Za każdym razem priorytetem było dla nas zaprojektowanie osiedla mieszkaniowego zapewniającego kameralną atmosferę, idealną dla osób szukających odpoczynku od miejskiego zgiełku.

Kolejną inwestycją, którą realizujemy, jest osiedle Brzeziny. Składa się z 14 budynków o niskiej zabudowie, a cała inwestycja jest podzielona na 3 etapy. Prowadzimy sprzedaż nowych mieszkań w ostatnich budynkach. Z przygotowaną przez nas ofertą zakupu mieszkań z rynku pierwotnego mogą Państwo zapoznać się podczas dni otwartych, które organizujemy na naszym osiedlu.

Osiedla mieszkaniowe budujemy na podstawie projektów opracowanych przez Pracownię Architektoniczną B-Studio, posiadającą wieloletnie doświadczenie w projektowaniu budownictwa mieszkaniowego.Nagrody i wyróżnienia

„Gazele Biznesu”

W rankingu najbardziej dynamicznie rozwijających się firm, publikowanym co roku na łamach „Pulsu Biznesu”, w 2007 roku zajęliśmy 3. miejsce wśród firm z Zachodniopomorskiego. W 2008 roku również byliśmy wysoko w tym zestawieniu, zajmując tym razem 8. miejsce. 

Wyróżnienia te cieszą nas tym bardziej, że w rankingu „Pulsu Biznesu” są wyłaniane firmy działające uczciwie i udostępniające swoje wyniki finansowe. W związku z tym są to przedsiębiorstwa nie tylko aktywne w obrocie gospodarczym, lecz także stawiające na jawność działania. Warto dodać, że przed wyłonieniem laureatów rankingu przeanalizowano blisko 25 tysięcy bilansów firm, a te, które znalazły się na liście wyróżnionych, to przedsiębiorstwa uczciwie zarządzone i w doskonałej kondycji finansowej. Co za tym idzie, to firmy cieszące się zaufaniem kontrahentów i instytucji finansowych.

Nagroda "Diamenty Forbesa 2010"

„Forbes”, ceniony magazyn ekonomiczny, przedstawił listę polskich firm, które najszybciej zwiększają swoją wartość. W gronie laureatów „Diamentów Forbesa 2010” znalazła się nasza firma, która uplasowała się na 22. pozycji w kategorii „Firmy od 5 do 50 mln” w woj. zachodniopomorskim. Przygotowując zestawienie, pod uwagę wzięto wiele czynników, w tym wyniki finansowe, wartość majątku, a także potencjał firmy przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków. Nie brano pod uwagę przedsiębiorstw znajdujących się w upadłości lub likwidacji.