Sprzedaż nowych mieszkań – ukończone inwestycje | Szczecin
Facebook
left liść prawy
phone
slogan

> > Zrealizowane.html

Inwestycje zrealizowane. Trzy gotowe osiedla

Nowe mieszkania pod Szczecinem – zrealizowane inwestycje

Dotychczas zbudowaliśmy i przekazaliśmy mieszkańcom 3 osiedla wielorodzinne: Osiedle Tęczowe, Tęczowe Zakąty i Tęczowe Ogrody. Wszystkie zbudowane przez nas mieszkania znajdują się w Warzymicach  pod Szczecinem. W realizacji jest kolejna inwestycja – Osiedle Brzeziny. Zachęcamy do zakupu mieszkań od dewelopera, bez pośredników, w korzystnej cenie!

Osiedle Tęczowe Ogrody

Osiedle Tęczowe Ogrody to nasza trzecia zakończona inwestycja w Warzymicach. Budynki wielorodzinne - niskie (3 kondygnacje z poddaszem) o różnorodnej kolorystyce otoczone są zielenią, która wraz z elementami małej architektury tworzy przyjemny nastrój. Usytuowanie osiedla z dala od zgiełku miasta nadaje mu wyjątkowy charakter.

Wszystkie mieszkania posiadają balkony, a właściciele mieszkań znajdujących się na parterze mają do dyspozycji ogródki. Wewnątrz osiedla zaprojektowano zieleń niską, średnią, trawniki oraz pieszojezdnie. Na terenie osiedla znajdują się 2 place zabaw oraz boisko.

W zasięgu zaledwie kilku kilometrów od osiedla znajdują się centra handlowe: Auchan, Makro, Castorama. Zobacz Osiedle Tęczowe Ogrody na mapie »

Osiedle Tęczowe Zakąty

Osiedle Tęczowe Zakąty usytuowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Tęczowego. Jest to zespół mieszkaniowy składający się z jedenastu willi trzyrodzinnych w formie niskiej zabudowy o wysokości dwóch kondygnacji z poddaszem i garażami, łącznie 33 lokale mieszkalne o powierzchni użytkowej od 89 m2 do 118 m2.

Osiedle Tęczowe Zakąty stanowi przytulną enklawę do mieszkania i wypoczynku. Przez zastosowanie pastelowych kolorów oraz drewna i klinkieru użytych na elewacjach wyróżnia się elegancką architekturą. Jednocześnie harmonizuje z istniejącym otoczeniem i tworzy architekturę mieszkalną o podmiejskim charakterze. W zestawieniu z szybkim dojazdem do centrum Szczecina tworzy wyjątkowe rozwiązanie w skali miasta. Inwestycja została zakończona w 2007 roku. Zobacz Osiedle Tęczowe Zakąty na mapie »

Osiedle Tęczowe

Osiedle Tęczowe to nasza pierwsza inwestycja, którą zakończyliśmy w 2005 roku. Jest to zespół pięciu budynków wielorodzinnych o trzech kondygnacjach usytuowanych w podszczecińskich Warzymicach, na przedłużeniu ul. Cukrowej. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd z centrum Szczecina.

Mieszkania wyróżniają się nowoczesną i przyjemną architekturą o powierzchni użytkowej od 38 m2 do 90 m2 jedno i dwupoziomowe. Na ostatniej kondygnacji znajdują się mieszkania poddaszowe, natomiast na parterze mieszkania z przydomowymi ogródkami. Wewnątrz i wzdłuż budynków wielorodzinnych zaprojektowano zieleń średniej wysokości i trawniki oraz pasy chodnikowe dla pieszych. Osiedle jest ogrodzone. Zobacz Osiedle Tęczowe na mapie »