Nowe tanie mieszkania na sprzedaż – nasze inwestycje
Facebook
left liść prawy
phone
slogan

> Inwestycje.html

Inwestycje bieżące. Osiedle Brzeziny

Nowe mieszkania na sprzedaż

„Brzeziny” to osiedle mieszkaniowe pod Szczecinem, położone na granicy Warzymic i Przecławia. Jest to czwarta inwestycja budowlana zrealizowana przez firmę Gryf Development. Wcześniejsze inwestycje, również polegające na budowie nowych mieszkań, utwierdziły nas w przekonaniu, że te okolice Szczecina są idealnym miejscem na powstawanie osiedli wielorodzinnych. Ich mieszkańcy mają zapewnione ciszę i spokój, a jednocześnie – szybki i sprawy dojazd do centrum Szczecina.

jakie mieszkania oferujemy na osiedlu brzeziny?

„Brzeziny” to osiedle mieszkaniowe pod Szczecinem, położone na granicy Warzymic i Przecławia. W ramach osiedla Brzeziny powstało 14 budynków wielorodzinnych o 3 i 4 kondygnacjach. Niektóre z budynków posiadają podziemne hale garażowe. Istnieje możliwość zakupienia garażu lub miejsca postojowego pod budynkiem. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach osiedla powstały 3 place zabaw. Całe osiedle jest ogrodzone.

Mieszkanie z zielonym ogródkiem czy z balkonem? Wszystkie nasze mieszkania posiadają balkony, a jeśli interesuje Państwa zakup nowego mieszkania z ogródkiem, polecamy Państwu lokale na parterze.

Jak  i kiedy obejrzeć mieszkanie?

Zachęcamy do zakupu mieszkań z rynku pierwotnego. Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży. Wejście na teren budowy jedynie z pracownikami Gryf Development Sp. z o.o. Sp. k. Pokażemy wybrane mieszkania!

plan osiedla

Plan Osiedla Brzeziny

zobacz zdjęcia osiedla w naszej galerii

Mieszkania pod Szczecinem

Inwestycja
 położona jest w Warzymicach. Sklepy, usługi, restauracje, przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum zlokalizowane są w pobliżu osiedla. W zasięgu zaledwie kilku kilometrów znajduje się Uniwersytet Szczeciński oraz centra handlowe: Auchan, Makro, Castorama. Na terenie gminy wytyczono kilka tras rowerowych, m. in. „Szlak Orła Bielika”, który przebiega przez teren przylegający do rozlewiska Dolnej Odry.

znajdź wolne mieszkania w wybranym budynku osiedla

Budynki realizowane w II etapie inwestycji:
Budynki realizowane w III etapie inwestycji:
Garaże realizowane we wszystkich etapach inwestycji:

Lokalizacja